Łódzka 241 42-200 Częstochowa

Jestem absolwentką studiów magisterskich kierunku dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Cały czas biorę udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że układane przeze mnie plany oraz zalecenia żywieniowe są oparte o aktualną wiedzę naukową.

Ukończyłam także studia podyplomowe z psychodietetyki, aby jeszcze lepiej wspierać swoich pacjentów. Dzięki zdobywanej przeze mnie wiedzy z zakresu psychologii, pomogę Ci naprawić Twoje relacje z jedzeniem oraz nieprawidłowe nawyki żywieniowe w sposób kompleksowy.

Jestem również certyfikowanym Specjalistą Przyjaznym Insulinoopornym. Pomagam również pacjentom w dietoterapii innych jednostek chorobowych, kładąc szczególny nacisk na edukację i praktyczność zaleceń. Wdrożenie w życie nauczonych strategii, pozwoli Ci poczuć się lepiej i poprawić wyniki badań.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej mu pomóc, dlatego gwarantuję Ci, że otrzymasz ode mnie porady dopasowane pod Twoje potrzeby.

Uważam, że dieta powinna być częścią naszego życia, a nie zbiorem zakazów i ograniczeń, a zmiana nawyków żywieniowych opierać się na edukacji pacjenta. Współpracując ze mną otrzymasz nie tylko plan żywieniowy czy zalecenia skrojone idealnie dla Ciebie, ale również wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci w odniesieniu sukcesu oraz jego kontynuacji.